برای جهانی شدن برند تان در ایران شف تبلیغ کنید

تبلیغات خود را به ما بسپارید.

تبليغات هر چند فقط بخشي از عرصه ارتباطات را شامل مي شود ، اما امروزه آنچنان وسعتي يافته که نه تنها بخش قابل ملاحظه اي از پيام هاي وسايل ارتباط جمعي را به خود اختصاص داده ، بلکه ظرف هاي تازه اي نيز براي انتقال پيام و ارتباط با مخاطب يافته و با به خدمت گرقتن انواع نشر ، سازه هاي شهري ، وسايل مورد استفاده عامه ، تمامي رسانه هاي الکترونيک و سنتي و حتي وسايل شخصي انسانها سهم بزرگي از ذهن مخاطبان را به خود مشغول داشته است. 
روابط عمومي وظيفه دارد تا با استفاده از روشهاي مختلف و مناسب خدمات رایگان ایران شف را به تمام ایرانیان سراسر جهان معرفي نمايد با بهره گيري از روشهاي گوناگون تبليغي شرايطي را فراهم آورد تا آگاهي عموم نسبت به خدمات ایران شف افزايش يابد. 
تلاش کرده ايم تا تبليغات و اطلاع رساني با منطبق ورایگان برای شما انجام دهیم .

تبلیغات (به انگلیسی: Advertising)، (به فرانسوی: Publicité) عملی است در که در آن فروشنده یا تولید کننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند.انجام این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.

تبلیغات را می‌توان یک فرایند خواند نه یک مسیر یا شیوه خاص [۱].تبلیغ را می‌توان مجموعه فعالیت‌هایی دانست که که در آن امتیازات و برتری‌های محصولی را اعلام می‌کند و در تلاش است که خریدار را به خرید متقاعد کند.

با تشکر بخش بازرگانی  ایران شف 88663551 - 09121490154

iranchef@gmail.com

هزینه تبلیغات شما در صفحه اول به صورت بنر سالیانه 600 هزارتومان و لینک به وبسایت شما

فرم درخواست تبلیغات در ایران شف  •  
     
    آدرس وبسایت خود را وارد کنید
  •  
     
    توضیحات خود را در مورد تبلیغات درخواستی وارد کنید. بزودی با شما تماس گرفته خواهد شد