جستجو در بخش آموزش ها

سایت آکادمی آشپزی و کافی شاپ ایران شف بیش از 12000 دستورالعمل آشپزی است که به شکل روزانه توسط تیم تخصصی ایران شف افزایش داده می شود. این دستورالعمل ها شامل پهنه گسترده ای از غذاهای بین المللی، سالاد ها، انواع دسر، سوپ، نوشیدنی، کیک و شیرینی است.

آموزش و طرز تهیه قهوه فلت وایت

آموزش و طرز تهیه قهوه فلت وایت

آموزش اختصاصی کافی شاپ ایران شف

 


قهوه فلت وایت کافه صدف

آموزش کافی شاپ تخصصی در موسسه ایران شف

قهوه فلت‌وایت اولین بار در استرالیا و نیوزلند در سال ۱۹۸۰ تهیه شده و از اون تاریخ به بعد یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار تو کافه‌های صدف و کافه های دیگر تبدیل شده است، معمولا به خاطر حجم فلت وایت اون رو در فنجان‌های بزرگ و یا در ماگ سرو می‌کنند.

فلت وایت هم یکی دیگه از انواع و اقسام نوشیدنی‌هایِ بر پایه اسپرسو ست، اگر شما هم جزء کسانی هستید که طعم شیر با قهوه را دوست دارید به احتمال زیادی فلت وایت را هم دوست خواهید داشت و حتما در کافه صدف هم میل کرده اید در بخش های تخصصی‌تر در مورد ترکیب نوشیدنی‌های مختلف بر پایه قهوه نوشته بودیم
اینجاست که باید بگیم حدود ۲۰ درصد از کافه لاته از کف شیر تشکیل می‌شه اما در مورد فلت وایت اثری از کف شیر نیست، باید دقیقا همون مقداری که اسپرسو ریختید رو با شیر جوشیده پر کنید. در بعضی از کافه‌ها متاسفانه به اشتباه فلت وایت را یک جور لاته کوچک می‌دانند اما این در واقع صحیح نیست و این دو، دو نوشیدنی مختلف هستند.

Print

2 comments on article "آموزش و طرز تهیه قهوه فلت وایت"

4
0

سهیل سلیمی

4/29/2015 10:21 PM

mersi az rahnamayihaye khobetoon


0
0

iranchef

7/27/2015 6:29 PM

مرسی از شما دوست عزیزم

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment